Poros profilis

Kvalifikacinė grupė / Taškai

Standard

D 12 / 16


Latin

C 0 / 16

Vieta Data Varžybos Grupė Tipas Taškai Viso Klasė
1 2024-06-01 Kėdainiai Open 2024 Jauniai II D LA W/ R 3 16 C
1 2024-06-01 Kėdainiai Open 2024 Jauniai II D ST W/ R 3 12
3 2024-05-25 Vijūno taurė 2024 Jauniai II D LA R R 2 14
7 2024-05-25 Vijūno taurė 2024 Jauniai II D ST R R 0 9
3 2024-05-18 Kauno taurė 2024 Jauniai II D ST K 2 9
2 2024-05-11 Alytus Open 2024 Jauniai II D LA R R 2 12
4 2024-05-11 Alytus Open 2024 Jauniai II D ST R R 1 7
7 2024-05-04 Amber Couple 2024 Junior 2 D LA W 0 10
6 2024-05-04 Amber Couple 2024 Junior 2 D ST W 1 6
11 2024-04-20 Sun City Cup 2024 Junior II D LA W/ R 0 10
14 2024-04-20 Sun City Cup 2024 Junior II D ST W/ R 0 5
6 2024-04-13 Ukmergė 2024 Jauniai II D LA R R 1 10
6 2024-04-13 Ukmergė 2024 Jauniai II D ST R R 1 5
6 2024-04-06 Gintarėliai 2024 Jauniai II D LA R 0 9
10 2024-04-06 Gintarėliai 2024 Jauniai II D ST R 0 4
4 2024-03-23 Klaipeda Open 2024 JUNIOR II D LA LT RANKING W/ R 2 9
7-8 2024-03-23 Klaipeda Open 2024 JUNIOR II D ST LT RANKING W/ R 1 4
3 2024-03-16 Liepsnojantis šokis 2024 Jauniai II D LA R 2 7
5 2024-03-16 Liepsnojantis šokis 2024 Jauniai II D ST R 1 3
6 2024-03-02 Jonavos taurė 2024 Jauniai II D LA K 1 5
7-8 2024-03-02 Jonavos taurė 2024 Jauniai II D ST K 1 2
13 2024-02-17 2024 m. Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės Jauniai II D pirmenybės Č/P
8-9 2024-02-03 2024 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių pirmenybės E-D klasių šokėjams Jauniai II D LA pirmenybės Č/P 1 4
20 2024-02-03 2024 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių pirmenybės E-D klasių šokėjams Jauniai II D ST pirmenybės Č/P 0 1
9 2023-12-09 Jonava Open 2023 Jauniai II D ST R 0 1
4 2023-12-09 Jonava Open 2023 Jauniai II D LA R 1 3
15 2023-11-11 Kaunas Open 2023 Junior II D LA R W/ R 0 2
14 2023-11-11 Kaunas Open 2023 Junior II D ST R W/ R 0 1
3 2023-10-28 Jaunosios viltys - 2023 Jauniai II D LA R 1 2
4 2023-10-28 Jaunosios viltys - 2023 Jauniai II D ST R 1 14 D
9-10 2023-10-14 Birštono ruduo 2023 Jauniai II D LA K 0 13
7-8 2023-10-14 Birštono ruduo 2023 Jauniai II D ST K 0 13
9 2023-06-03 Efekto taurė 2023 Jauniai II D ST K 0 13
4 2023-06-03 Efekto taurė 2023 Jauniai II E6 K 1 13
1 2023-05-27 Vaikų pasaulis 2023 Jauniai II E6 K 1 12
3 2023-05-20 Alytus Open 2023 Jauniai II E6 R 1 11
1 2023-04-29 Kauno taurė - 2023 Jauniai II E6 K 3 10
2 2023-04-16 Vijūno taurė 2023 Jauniai II E6 K 1 7
11 2023-03-10 2023 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas - pirmenybės Jauniai II E6 LA pirmenybės Č/P
3 2023-03-10 2023 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas - pirmenybės Jauniai II E6 ST pirmenybės Č/P
1 2023-03-04 Jonavos Taurė 2023 Jauniai II + Jaunimas E6 K 2 6
2 2023-02-18 Kėdainiai Open 2023 Jauniai II E6 W 2 4
9 2022-12-18 Rumbos taurė 2022 Jauniai I E6 R 0 2
11-12 2022-12-10 Jonava Open 2022 Jauniai I E6 R R 0 2
15 2022-10-15 Efekto taurė 2022 Jauniai I E6 R 0 2
5 2022-10-01 Rudens taurė 2022 Junior I E6 W/ R 2 2 E6
1 2022-06-04 Kėdainiai Open 2022 Junior I E4 W/ R 4 13
12 2022-05-28 Vaikų pasaulis 2022 Jauniai I E4 R R 0 9
7 2022-05-21 Alytus Open 2022 Jauniai I E4 R 0 9
6 2022-05-15 Jonavos taurė 2022 Jauniai I E4 R R 2 9
7 2022-04-30 Kauno taurė - 2022 Jauniai I E4 K 1 7
6 2022-04-09 Sun City Cup 2022 Junior I E4 R W/ R 1 6
6 2022-03-05 Liepsnojantis šokis 2022 Jauniai I E4 R R 2 5