Pagrindinis

Milagro taurė 2022
2022-11-27

Varžybų vieta: Radviliškis
Varžybų tipas: Kvalifikacinės
Kvalifikacinių grupių skaičius: 5
Porų kvalifikacinėse grupėse: 37

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Tomas Švažas-Brigita Volskytė E4 E6
Elijus Lenzbergas-Heidė Ramonaitė E6 D

Kvalifikaciniai taškai Varžybų rezultatai
Laikinoji sostinė 2022
2022-11-26

Varžybų vieta: Garliava
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 17
Porų kvalifikacinėse grupėse: 179

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Matas Bertašius-Akvilė Lubytė E6 D
Benas Norkus-Amadėja Kurtkutė Standard D C
Deividas Šostak-Gabrielė Uldukytė Standard D C
Eisvydas Budreckis-Greta Mickevičiūtė Latin C B
Orestas Preidys-Katrina Motiejūnė Standard B A

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Domino taurė - 2022
2022-11-19

Varžybų vieta: Molėtai
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 15
Porų kvalifikacinėse grupėse: 105

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Oskaras Jodauga-Viltė Jonytė E6 D
Dovydas Labutis-Miglė Pravilonytė Standard D C

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Kaunas Open 2022
2022-11-12 / 2022-11-13

Varžybų vieta: Garliava
Varžybų tipas: WDSF/Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 32
Porų kvalifikacinėse grupėse: 479

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Edgaras Belorusskij-Austėja Paužuolytė E4 E6
Mykolas Mikšėnas-Gabrielė Ringailaitė E4 E6
Jokūbas Mitka-Tėja Pliavgaitė E4 E6
Rykantas Viršilas-Goda Jaremčiukaitė E6 D
Arminas Aldakauskas-Noja Balcevičiūtė E6 D
Gediminas Stonys-Eglė Ligeikytė E6 D
Kristupas Buta-Evinga Baltmiškytė E6 D
Kajus Mikelskis-Aurelija Lukošiūtė E6 D
Justinas Adomkus-Ūla-Vėjūnė Kiršytė Latin D C
Matas Šturma-Emilija Marcinkevičiūtė Standard D C
Simas Masiulis-Karolina Miškinytė Latin D C
Paulius Bistrovas-Dominyka Kančelskytė Latin D C
Julius Gudelaitis-Rusnė Ramonaitė Latin D C
Arianas Eismontas-Emilija Chmeliova Standard D C
Mantas Kybartas-Adriana Blaževič Latin C B
Otas Kurcevičius-Kamilė Rupšytė Standard C B
Edgaras Jasiulevič-Juna Garas Latin C B
Artūras Grebliauskas-Beata Grebliauskienė Standard B A
Pijus Palskys-Ugnė Makarskaitė Standard A S
Valerii Shylo-Smiltė Kozlovskytė Latin A S

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Jaunosios viltys 2022
2022-11-05

Varžybų vieta: Garliava
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 16
Porų kvalifikacinėse grupėse: 164

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Kastytis Mikaitis-Estėja Grikštaitė E4 E6
Kristupas Svistunavičius-Vakarė Dargužytė E6 D
Vakaris Pilka-Saulė Endriukaitytė Standard D C
Motiejus Varnauskas-Kamilė Grabnickaitė Standard D C
Armandas Stropus-Rūta Gerikaitė Standard D C
Jonas Vilčiauskas-Danielė Vilčiauskaitė Standard C B
Minvydas Nekrašas-Aira Janickaitė Standard B A

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai

Artėjančios varžybos