Pagrindinis

Pamario pora 2024
2024-05-19

Varžybų vieta: Šilutė
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 9
Porų kvalifikacinėse grupėse: 52

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Laurynas Mizgeris-Aurėja Noreikaitė E6 D

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Kauno taurė 2024
2024-05-18

Varžybų vieta: Garliava
Varžybų tipas: Kvalifikacinės
Kvalifikacinių grupių skaičius: 14
Porų kvalifikacinėse grupėse: 168

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Benas Šiaučiūnas-Laura Petraitytė E4 E6
Armandas Rebždys-Sofija Židonytė E4 E6
Danielius Bykovas-Taira Gutauskaitė E6 D
Vytautas Bauras-Tija Krečaitė E6 D
Rytautas Burba-Izabelė Masilionytė Latin D C
Vilius Gerikas-Gabija Stravinskaitė Standard D C
Deividas Zaveckis-Goda Rančytė Latin D C

Kvalifikaciniai taškai Varžybų rezultatai
Akademijos taurė 2024
2024-05-12

Varžybų vieta: Rietavas
Varžybų tipas: Kvalifikacinės
Kvalifikacinių grupių skaičius: 6
Porų kvalifikacinėse grupėse: 40

Kvalifikaciniai taškai Varžybų rezultatai
Alytus Open 2024
2024-05-11

Varžybų vieta: Alytus
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 21
Porų kvalifikacinėse grupėse: 166

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Elijus Mockus-Ugnė Eitutytė E6 D
Rojus Strolia-Mėta Misikonytė Standard D C
Vytas Jakšys-Luka Gronskytė Latin D C
Kipras Kazbaras-Greta Nagreckaitė Latin D C

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Amber Couple 2024
2024-05-04 / 2024-05-05

Varžybų vieta: Žalgirio arena
Varžybų tipas: WDSF
Kvalifikacinių grupių skaičius: 22
Porų kvalifikacinėse grupėse: 311

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Jonas Švažas-Mėta Tautvidaitė E4 E6
Ignas Naujalis-Smiltė Gečionytė E4 E6
Nojus Urba-Sofija Kalinauskaitė E4 E6
Ignas Liubinas-Elena Narbutaitė E4 E6
Salvijus Misevičius-Saulė Telišauskaitė E4 E6
Mantvydas Jakutis-Vesta Zgirskaitė E6 D
Kajus Norkus-Danielė Andrulytė E6 D
Vykintas Vainauskas-Danielė Adomauskaitė E6 D
Mantvydas Miškinis-Aleksandra Boiko E6 D
Martynas Karmonas-Liudvika Rėksnytė Standard D C
Justinas Simonas Karneckas-Elizabeta Zapasnikaitė Latin D C
Modestas Šakavičius-Ignė Pielikytė Standard D C
Benas Norkus-Amadėja Kurtkutė Latin C B
Vilius Jagelavičius-Viktorija Rugieniūtė Latin C B
Karolis Lynikas-Tėja Misikonytė Standard C B
Mykolas Inta-Fausta Rupšytė Standard B A
Yehor Boiko-Ema Kniubaitė Latin B A

Kvalifikaciniai taškai Varžybų rezultatai

Artėjančios varžybos