Pagrindinis

Laikinoji Sostinė 2021
2021-11-27

Varžybų vieta: Garliava
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 19
Porų kvalifikacinėse grupėse: 200

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Arminas Aldakauskas-Noja Balcevičiūtė E4 E6
Benas Bieliauskas-Goda Jaremčiukaitė E4 E6
Augustinas Neifaltas-Mėta Venckūnaitė E4 E6
Justinas Judickas-Emilija Gajausaitė E4 E6
Matas Banevičius-Paulina Bervingaitė E6 D
Ąžuolas Balcevičius-Sigutė Juodytė E6 D
Neidas Lenkaitis-Izabelė Žymančiūtė Latin C B
Matas Veitas-Elinga Arnašiūtė Latin C B
Nikita Bumažnikov-Arina Razumovskaja Latin C B

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Domino taurė 2021
2021-11-20

Varžybų vieta: Molėtai
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 21
Porų kvalifikacinėse grupėse: 182

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Motiejus Bankauskas-Laura Švedaitė E4 E6
Benediktas Lukošius-Vakarė Rinkevičiūtė E6 D
Benas Norkus-Amadėja Kurtkutė E6 D
Edgaras Šidiškis-Kamila Škulepa E6 D
Edvinas Bušas-Emilija Stašiūnaitė Standard D C
Nojus Stulpinas-Dineta Kutniauskaitė Latin D C
Nikita Bumažnikov-Arina Razumovskaja Standard D C

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Vėlunga 2021
2021-11-14

Varžybų vieta: Telšiai
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 14
Porų kvalifikacinėse grupėse: 133

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Herkus Aleksandravičius-Izabelė Veiverytė E4 E6
Kajus Mikelskis-Aurelija Lukošiūtė E4 E6
Karolis Lynikas-Aušrinė Markevičiūtė E6 D
Vincentas Mozūra-Meda Baleišaitė E6 D
Matas Vitkevičius-Rusnė Gudelytė Latin D C
Aringas Šliapnikovas-Elija Vainokytė Standard D C
Raigardas Rusys-Izabelė Daujotaitė Latin D C

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Jaunosios viltys 2021
2021-11-13

Varžybų vieta: Garliava
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 20
Porų kvalifikacinėse grupėse: 225

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Rojus Strolia-Deimantė Šimonytė E4 E6
Valdas Vaišvyla-Tėja Žilinskytė E4 E6
Lukas Alekna-Ugnė Tamulaitytė E4 E6
Paulius Šomka-Goda Adomaitytė E4 E6
Matijus Maštavičius-Jonė Žadeikaitė E6 D
Joris Kunigauskas-Austėja Butkevičiūtė Standard D C
Titas Barauskas-Mėja Bielskytė Standard D C
Oskaras Vilimas-Deimantė Tumalavičiūtė Standard C B

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Batic Sea Cup 2021
2021-10-30

Varžybų vieta: Rietavas
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 17
Porų kvalifikacinėse grupėse: 115

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Gvidas Milašauskas-Skaistė Jankauskaitė E4 E6
Dovas Endrijaitis-Viltė Urbonaitė E4 E6
Dovydas Kasiulis-Gabrielė Uldukytė E6 D
Jonas Vilčiauskas-Danielė Vilčiauskaitė Latin D C
Jonas Juchnevičius-Nikolė Jonauskaitė Latin D C

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai

Artėjančios varžybos