Pagrindinis

2024 m. Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės
2024-02-17 / 2024-02-18

Varžybų vieta: Kėdainių arena, J. Basanavičiaus 1A
Varžybų tipas: Čempionatas-Pirmenybės
Kvalifikacinių grupių skaičius: 17
Porų kvalifikacinėse grupėse: 168

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Vakaris Gečiauskas-Martyna Pakulytė E4 E6
Joris Kareiva-Gabija Turkevičiūtė E6 D

Kvalifikaciniai taškai Varžybų rezultatai
Sidabrinis sakalas 2024
2024-02-10

Varžybų vieta: Garliava
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 16
Porų kvalifikacinėse grupėse: 141

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Joris Marašinskas-Kamilė Kaletkaitė E4 E6
Agnius Šukys-Viltautė Švambarytė E4 E6
Dovydas Laimikis-Augustė Mulevičiūtė E4 E6
Nikita Makarovas-Sofja Ivanova E4 E6
Adomas Rugienius-Vakarė Lelešiūtė E4 E6
Kristupas Svistunavičius-Vakarė Dargužytė Latin D C

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
2024 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių pirmenybės E-D klasių šokėjams
2024-02-03

Varžybų vieta: Prienai
Varžybų tipas: Čempionatas-Pirmenybės
Kvalifikacinių grupių skaičius: 17
Porų kvalifikacinėse grupėse: 317

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Majus Seikauskas-Gabrielė Burmonaitė E4 E6
Deividas Karneckas-Rusnė Maisevičiūtė E4 E6
Matas Žemaitis-Urtė Zavackaitė E4 E6
Kristupas Mačiulis-Smiltė Girskytė E4 E6
Emilis Meškauskis-Goda Dulevičiūtė E6 D
Kajus Mikelskis-Aurelija Lukošiūtė Standard D C
Gvidas Gaižauskas-Liepa Jermalavičiūtė Standard D C
Rykantas Viršilas-Goda Jaremčiukaitė Standard D C
Arijus Jonušas-Lėja Jesevičiūtė Standard D C
Maksim Kazakov-Erika Mikulska Standard D C
Titas Nausėda-Liepa Paliulytė Latin D C

Kvalifikaciniai taškai Varžybų rezultatai
KKAC 2024
2024-01-27

Varžybų vieta: Kėdainiai
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 21
Porų kvalifikacinėse grupėse: 205

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Ovidijus Žuravliovas-Mantė Stonkutė E4 E6
Jokūbas Mikaitis-Aleksandra Šalaševičiūtė E6 D
Augustas Kalinčikas-Viktorija Zėringytė E6 D
Matas Jurgutis-Ula Virbalytė Standard D C
Ugnius Budrys-Austėja Sidabraitė Latin D C
Rytis Šilkaitis-Neila Barkevičiūtė Latin D C
Vilius Mazys-Liepa Žukauskaitė Standard C B

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai
Jonava Open 2023
2023-12-09

Varžybų vieta: Jonava
Varžybų tipas: Reitingas
Kvalifikacinių grupių skaičius: 21
Porų kvalifikacinėse grupėse: 234

Kvalifikaciją pakėlusios poros
Dovydas Zagurskis-Evita Uldukytė E4 E6
Mangirdas Mačiulis-Saulė Bagdonaitė E4 E6
Aidas Pupius-Smiltė Žvalionytė E4 E6
Karolis Kazakevičius-Samanta Petrauskaitė E4 E6
Dominykas Rakauskas-Ema Kiršanskaitė Standard D C
Tadas Kačiulis-Smiltė Vidrinskaitė Latin D C
Vincentas Stalionis-Viltė Šiaulytė Standard D C
Edvardas Matukaitis-Milana Laugalytė Latin D C
Arnas Blinkevičius-Jonė Jankauskaitė Standard D C
Paulius Bistrovas-Dominyka Kančelskytė Latin C B

Kvalifikaciniai taškai Reitingo taškai Varžybų rezultatai

Artėjančios varžybos